Порівняння склопластикових і металевих лопатей градирень

Created with Sketch.

ПОРІВНЯННЯ СКЛОПЛАСТИКОВИХ І МЕТАЛЕВИХ ЛОПАТЕЙ ГРАДИРЕНЬ

Які переваги дають пластикові лопаті вентилятора?

Найчастіше металеві лопаті виготовляються з листа металу, через що профіль лопаті не оптимальний. Тоді як пластик дозволяє відтворювати складні аеродинамічні профілі лопаті, що оптимізує повітряний потік, зменшує споживання эл. енергії і збільшує подання повітря. Крім того у пластикових лопатей довше термін служби, оскільки вони менше піддаються дії вологи і хімічної корозії.

Яка різниця у вартості СП і металевих вентиляторів?

Якщо говорити про малі діаметри, то металеві вентилятори можуть коштувати менше. Вартість металевих і СП вентиляторів великих діаметрів порівняні. Та все ж, у більшості випадків, незалежно від розмірів вентиляторів, СП робочі колеса більш вигідні, оскільки зрештою виявляються дешевше через більш тривалий термін служби, поліпшених характеристик і мінімального обслуговування.

Яка різниця у вазі СП і металевої лопаті вентилятора?

Промислова СП лопать того ж розміру зазвичай легше, ніж алюмінієва. Легші СП лопаті допомагають вирішити питання підвищеного зносу підшипника алюмінієвих лопатей. Питома міцність склопластика вища, ніж листового металу і литного алюмінію.

Яка різниця між інсталяційними вимогами металевих і СП лопатей?

У більшості випадків, чим більше діаметр, тим більше відмінності у вазі СП і металевих лопатей, тобто СП вентилятори великих розмірів, як правило, легші металевих і відповідно легші в обслуговуванні і установці.

Чи може СП вентилятор вирішити проблеми шуму?

Промислові СП вентилятори можуть стати хорошим рішенням для зменшення шуму. Оптимізований профіль лопаті тихіше в роботі і створює менше вібрацій, ніж металеві лопаті.

back to top